Více informací naleznete na webu www.elephant-music.cz!

Zpěvák, skladatel, klavírista a pedagog z Mezinárodní konzervatoře Patrik Stoupa je zakladatelem umělecké školy která nese název Elephant Music Academy.

Vyučovat se zde bude nejen zpěv a hra na hudební nástroje jako klavír, akustická a elektrická kytara, bicí nebo saxofon, ale i tanec, herectví, moderování a tvorba vlastních písní. Škola má tři pobočky - všechny v Praze. Hlavní pobočka se nachází v Dejvicích na Evropské, ale dále nás naleznete také ve Vršovicích a Kobylisích.

Pro každého studenta tvoří naši učitelé individuální výukový plán, tak aby byly lekce plnohodnotně využité a přinášely radost. Naše škola nabízí také plně vybavené nahrávací studio, kde se naši žáci naučí nejen práci s mikrofonem a získají praxi při natáčení, ale můžeme zde společně vytvářet jejich vlastní autorské skladby. Pro děti ve středoškolském věku nabízíme přípravné kurzy pro přijímací zkoušky na konzervatoře a vysoké školy s uměleckým zaměřením.

A proč Elephant Music Academy? Náš zakladatel má totiž kromě muziky ještě jednu celoživotní lásku. Ano, jsou to sloni. Souběžně s hudební školou vzniká také nadace jejímž cílem bude přispívat ověřeným projektům na Srí lance a Keni pro záchranu a návrat zraněných nebo týraných slonů zpět do volné přírody.